Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Про роботу мобільної бригади

Переглядів: 390

Сьогодні на території Зеленської та Любитівської сільських рад працювала мобільна бригада соціально психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у складі представника Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксани Романюк та представники відділу соціальних служб для сім’ї дітей та молоді комунальної установи центр надання соціальних послуг Ковельської районної ради Олени Приступи та Аліни Тарасюк.


Постраждалі від домашнього насильства отримали консультації щодо отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Кожній потерпілій зауважили, що нині захиститися від домашнього кривдника набагато простіше, а саме розповіли про такі обмежувальні заходи, як терміновий заборонний припис та обмежувальний припис, які застосовують до кривдників строком від 10 днів до шести місяців.

З кривдниками була проведена профілактична робота, наголошено на відповідальності за систематичне домашнє насильство, а також зауважено, що у разі невиконання обмежувальних заходів на них чекає кримінальна відповідальність.

Усі проінформовані отримали друковані інформаційні матеріали з контактами за якими цілодобово можна отримати психологічну та юридичну допомогу.

« повернутися до списку новин