A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ковельська районна рада
Волинська область

Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

від 02 червня 2011 року №33
м. Ковель

Про першочергові заходи щодо
забезпечення доступу до публічної
інформації у Ковельській районній раді

З метою встановлення єдиного порядку опрацювання запитів на публічну інформацію, забезпечення прозорості та відкритості в діяльності Ковельської районної ради, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, на виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпорядження голови обласної ради від 15 травня 2001 року №113 - р «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації у Волинській обласній раді»:
1. Визначити загальний сектор виконавчого апарату Ковельської районної ради підрозділом, який в установленому порядку організовує доступ до публічної інформації, відповідає за попередній розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз та контроль за своєчасним наданням відповідей на запити на інформацію, що надходять у виконавчий апарат районної ради, а також надає консультації під час оформлення таких запитів.
2. Запитувачам публічної інформації взяти до відома, що з метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа має право подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію (від фізичної, юридичної осіб та об'єднань громадян) згідно з додатками 1, 2 та 3.
3. Визначити:
3.1. Кабінет №202 приміщенням для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію.
3.2. Номер телефону для отримання запитів на інформацію 51461, номер факсу 53313.
3.3. Адресу електронної пошти для отримання запитів на інформацію kovel–rajrada@ukr.net
4. Керуючому справами виконавчого апарату районної ради, завідувачу загального сектору виконавчого апарату районної ради:
4.1. Створити з метою доступу до публічної інформації та її збереження систему обліку документів, що містять публічну інформацію.
4.2. Запровадити облік запитів на публічну інформацію, в тому числі отримані в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).
4.3.Визначити перелік відомостей, що становлять службову інформацію, якою володіє районна рада і яка використовується в районній раді.
4.4. Внести зміни в посадові інструкції працівників виконавчого апарату районної ради щодо здійснення функцій передбачених в пунктах 1,4,5 цього розпорядження.
5. Організаційному сектору виконавчого апарату Ковельської районної ради:
5.1. Розмістити на офіційному веб-сайті районної ради форми письмових запитів на інформацію, інструкцію по складанню та поданню запиту на інформацію.
5.2. Забезпечити систематичне та оперативне оприлюднення та оновлення інформації про діяльність районної ради, проектів рішень районної ради не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття, рішень та розпоряджень голови районної ради.
5.3. Забезпечити оприлюднення на офіційному веб – сайті районної ради інформації, визначеної у частині 1 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації»
5.4. Організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації».
6. Затвердити інструкцію по складанню та поданню запиту на інформацію (додається).
7. Рекомендувати селищним, сільським головам вжити невідкладних заходів щодо забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».
8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату Ковельської районної ради.

 

Голова районної ради                                                                                          П.Г. Якубук

 

 

Олексюк
514 61

 

 

Долучення Розмір
pro_pershochergovi_zahodi_shchodo_zabezpechennya_dostupu_do_publichnoyi_informaciyi.doc 38.5 КБ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь