Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Привітання голови районної ради

Шановні жителі та гості  Ковельського  району!

 

Щиро вітаю усіх на офіційному веб-сайті
Ковельської  районної ради Волинської  області!

Ви зробили вірний вибір, завітавши до нашого інтернет - ресурсу, адже Ковельський  район — наш спільний дім, неповторна перлина  волинського краю, славетної історії та прекрасних традицій, відображених у гербі та прапорі району, край нескореної волі  до свободи та незалежності.

Однією з основних ознак демократичної, соціально-правової держави є наявність у ній повноцінного місцевого самоврядування. Ми ставимо перед собою чітке завдання щодо забезпечення прозорості і відкритості своєї роботи,  відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо діяльності  органів і посадових осіб Ковельської районної ради. На нашому сайті  Ви знайдете всю необхідну інформацію про район, його історію і сьогодення, актуальні новини з життя територіальних громад, діяльність депутатського корпусу ради та органів місцевого самоврядування району.

Бажаю усім життєвих перемог та можливостей реалізувати усі свої добрі наміри. Міцного  здоров’я, миру, злагоди, добробуту та родинного затишку у Ваших домівках.


З повагою

В'ячеслав Шворак,   голова Ковельської районної ради