A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ковельська районна рада
Волинська область

Постійні комісії восьмого скликання

ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ КОВЕЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

восьмого скликання

 

 

  1. Постійна комісія з питань депутатської діяльності законності, етики та регламенту

 

Голова – Борка Анатолій Юрійович  (Депутатська фракція «Європейська Солідарність»)

Заступник голови - Заславська Лідія Володимирівна (Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»)

Секретар - Воробей Тетяна Михайлівна (Депутатська фракція «Слуга Народу»)

Члени комісії

  1. Андросюк Володимир Тимофійович  (Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»)

 

2.Постійна комісія з питань бюджету та фінансів

Заступник голови - Копитко Олена Федорівна (Депутатська фракція «Аграрна партія України»)

Секретар - Власов Віталій Анатолійович (Депутатська фракція «Європейська Солідарність»)

Члени комісії

  1. Харлампович Андрій Адамович (Депутатська фракція «За майбутнє»)
  2. Шлапай Михайло Петрович (Депутатська фракція «За майбутнє»)
  3. Свіржевська Тетяна Павлівна (Депутатська фракція «За майбутнє»)
  4. Оксенчук Ігор Володимирович (Депутатська фракція «Слуга Народу»)
  5. Пасенковський Олександр Сергійович (Депутатська фракція «Слуга Народу»)
  6. Кабарчук Борис Миколайович (Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»)
  7. Шинкарук Петро Калістратович (Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»)
  8. Духницький Сергій Анатолійович (Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода»)

 

3.Постійна комісія з питань планування соціально – економічного розвитку, торговельного обслуговування та регуляторної політики

Голова – Мельник Юрій Миколайович (Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода»)

Заступник голови - Дунець Віктор Федорович (Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»)

Секретар - Гонта Макар Миколайович (Депутатська фракція «Європейська Солідарність»)

Члени комісії:

  1. Волошук Святослав Сергійович (Депутатська фракція «За майбутнє»)
  2. Свіржевський Роман Вікторович (Депутатська фракція «Слуга Народу»)

 

4. Постійна комісія з питань регулювання комунальної власності, транспорту, зв’язку та інфраструктури

Голова – Кондратович Юрій Вікторович (Депутатська фракція «Слуга Народу»)

Заступник голови -  Сушик Микола Миколайович  (Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода»)

Члени комісії:

1.Захарко Володимир Володимирович (Депутатська фракція «За майбутнє»)

2.Поліщук Антоніна Володимирівна (Депутатська фракція «За майбутнє»)

3.Чайка Сергій Володимирович (Депутатська фракція «Слуга Народу»)

4.Вензловський Роман Богданович (Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»)

 

5. Постійна комісія з питань сільського господарства, екології та земельних ресурсів

Голова – Голядинець Василь Володимирович (Депутатська фракція «За майбутнє»)

Заступник голови -  Хом’як Сергій Олександрович  (Депутатська фракція «Європейська Солідарність»)

Секретар - Сачук Ганна Василівна (Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»)

Члени комісії:

  1. Октисюк Адам Михайлович (Депутатська фракція «За майбутнє»)
  2. Дерев’яненко Андрій Федорович (Депутатська фракція «Слуга Народу»)
  3. Дричик Олександр Борисович (Депутатська фракція «Аграрна партія України»)
  4. Герез Сергій Степанович (Депутатська фракція «Аграрна партія України»)
  5. Омельчук Іван Миколайович (Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода»)

 

6. Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, духовності, молоді та спорту

Голова – Бичковський Віктор Васильович (Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»)

Заступник голови -  Савіна Галина Федорівна (Депутатська фракція «Європейська Солідарність»)

Секретар - Скибук Ірина Іванівна (Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода»)

Члени комісії:

  1. Штик Олена Іванівна (Депутатська фракція «За майбутнє»)
  2. Баланкевич Валентина Юріївна (Депутатська фракція «Слуга Народу»)
  3. Моголюк Тетяна Павлівна (Депутатська фракція «Аграрна партія України»)

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь