Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Шановні працівники сфери торгівлі! Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Переглядів: 378

День працівників торгівлі – свято галузі, до якої прямо чи опосередковано має відношення майже кожен громадянин нашої країни. 


Ви — представники однієї з наймасовіших та найдавніших професій. Щодня Вашими послугами користується переважна більшість мешканців краю. Нехай і надалі Ваша щоденна наполеглива праця наближає вітчизняну торгівлю до сучасних європейських стандартів, надає нові імпульси економічному розвитку Ковельщини і України.  

Усі ви — від продавця, кухаря, менеджера — до  керівника  торгівельного комплексу робите все можливе для задоволення зростаючих  потреб населення.

Щиросердно дякуємо  ветеранам торгівлі за їх значний внесок у розвиток  галузі, виховання гідних кадрів, які ефективно працюють  в сучасних ринкових умовах. Також висловлюємо глибоку подяку усім, хто пов'язав своє життя і діяльність із цією суспільно значимою сферою. Міцного здоров’я Вам, добробуту в сім’ях, вдячності від покупців. Нехай з кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, а успіх та щастя будуть Вашими постійними супутниками у житті. 

З повагою,

голова районної ради Андрій Броїло,

заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман

« повернутися до списку новин