Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Ковельське МТМО готове до поступлення хворих з COVID-19

Переглядів: 61

При поступленні поодиноких випадків пацієнтів хворих (підозрілих) COVID-19, поступлення буде здійснюватися в інфекційне відділення ЦРЛ (33 ліжка). В інфекційному відділені підготовлена палата інтенсивної терапії, яка оснащена апаратами штучної вентиляції легень та кисневими концентраторами. На випадок масових поступлень хворих на COVID-19, на базі відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, хірургічного відділення, терапевтичного та кардіологічного відділень буде розгорнуто 120 інфекційних ліжок (по 40 ліжок в кожному відділенні).
Розроблені алгоритми дій медичних працівників при виявленні хворих (підозрілих) на COVID-19 та клінчі маршрути пацієнта, який відповідає визначенню випадку COVID-19. 
Проведено заняття медичних працівників Ковельського МТМО з питань епідеміології, клінічного перебігу, діагностики та лікування гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV.
Проведено навчання медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, що відповідає визначенню випадку 2019-nCoV.

« повернутися до списку новин