Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

«Діалог, а не безпідставний тиск»: АМУ звернулася до Президента

Переглядів: 247

Асоціація міст України звернулася до  Президента, як до Гаранта Конституції України, щодо припинення безпідставного тиску на місцеве самоврядування та забезпечення спільної роботи центральних органів влади та органів місцевого самоврядування в боротьбі з епідемією коронавірусу та економічною кризою. В Асоціації переконані, що протистояння цих гілок влади, тим паче в нинішній ситуації, неприпустиме.


Про це йдеться у зверненні Правління АМУ адресованому Президентові України Володимиру Зеленському.

Нагадаємо, що волинське самоврядування у Правлінні АМУ представляють виконувач повноважень Луцького мера, Секретар Луцькради та Голова Волинського РВ Асоціації Григорій Пустовіт і мер Володимира-Волинського Петро Саганюк.

У зверненні АМУ наголошує, що «вважає неприпустимим протистояння центральної влади та місцевого самоврядування».

Асоціація пропонує надати органам місцевого самоврядування право, у визначених законом та Урядом межах, пом’якшувати умови карантину для громадян та суб’єктів господарювання. Адже саме органи місцевого самоврядування відповідальні перед громадами за ситуацію в муніципалітетах і повинні мати змогу на місцях ухвалювати рішення в залежності від конкретної ситуації.

АМУ висловлює переконання, що у нинішніх умовах державна влада та місцеве самоврядування мають діяти спільно та злагоджено, щоб убезпечити громадян України від поширення коронавірусної хвороби та знизити вплив наслідків економічної кризи.

Офіс реформ у Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України

« повернутися до списку новин