Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Договір про побратимство

Переглядів: 143

Нещодавно, з пропозицією підписання договору про побратимство  завітав до голови районної ради Андрія Броїла  голова Руху «Український діалог » за зміцнення національної єдності  Василь Моргун.  Від  імені голови Погребищенської районної ради Вінницької області Сергія Волинського пан Василь  разом з головою райради обговорили статті договору, а саме чітко окреслили мету та принципи, сфери співпраці, домовленості, фінансові аспекти, тощо. В ході бесіди Андрій Петрович  зазначив, що підписання такого договору між Ковельською районною радою Волинської області, Погребищенською районною радою Вінницької області  та громадським Рухом «Український діалог » за зміцнення національної єдності  сприятиме  загальному  національно – патріотичному  підйому, пробудженню творчої активності народу і братерському єднанню Центру, Півдня, Сходу та Заходу України. 


На думку голови райради, співпраця з колегами дасть можливість не тільки встановити дружні контакти, а й розширити торгівельно – економічне, науково – технічне, культурне та інше співробітництво та мати підтримку в різних сферах спільних інтересів.

В підсумку зустрічі,  договір про побратимство  був скріплений підписами  та печатками  кожної із сторін – учасниць. Отож,  вже з 5 лютого 2020 року  ще одними партнерами та друзями  Ковельської районної ради стали  Погребищенська районна рада Вінницької області  та громадський Рух «Український діалог » за зміцнення національної єдності.

                   

 

« повернутися до списку новин