Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Привітання голови Ковельської районної ради Андрія Броїла з нагоди Дня селища Голоби

Переглядів: 108

Шановний  Сергію Володимировичу! Шановна громадо селища Голоби!

Від себе особисто та депутатського корпусу Ковельської районної ради  прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята — Дня селища -  свята, яке відзначають усі його жителі, котрі в ньому народилися, виросли і працюють на його благо.


Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. Саме історія Ваших пращурів, притаманні їм мужність, працелюбність, оптимізм, віра в добро і справедливість, багато в чому сприяли зростанню та розвитку вашої маленької батьківщини.

У такий радісний день бажаємо Вам добробуту у кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги. Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розбудову вашого населеного пункту.

Зичимо, аби щастя ніколи не оминало ваші домівки, а прагнення зробити селище кращим згуртовувало та примножувало взаєморозуміння серед мешканців вашого прекрасного селища Голоби.

Нехай мир та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та дружну громаду! Зі святом! З Днем селища!

З повагою

Голова Ковельської районної ради Андрій БРОЇЛО

Депутатський корпус Ковельської районної ради

« повернутися до списку новин