Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

День захисту дітей

Переглядів: 246

1 червня в всьому світі відзначають День захисту дітей. Цей день асоціюється з веселощами, морозивом і початком літніх канікул, першим днем літа. Адже це найкраща пора року – коли все навколо розпускається, квітне, дихає життям. Сонце зігріває своїм теплом, а легке літнє повітря дарує задоволення і наповнює нас силою природи. Такі самі відчуття викликають діти. Найкраще, що у нас є. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя.


Діти – це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти – це ангели. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!

Водночас це свято і дорослих – усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рух – це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним – всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – святий обов’язок кожного з нас. Давайте ніколи не забувати, що ці маленькі люди потребують ласки, любові, уваги й турботи. Ми зобов’язані зробити все можливе, щоб наша малеча росла здоровою та талановитою. Нехай наших діток оточують доброта і розуміння, а їхні мрії завжди збуваються.

Зі святом, дітлахи!

 

Відділ соціальних служб для сім ’ї, дітей

та молоді комунальної установи центр надання

соціальних послуг Ковельської районної ради 

« повернутися до списку новин