Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

22 червня в історії України...

Переглядів: 154

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна, що горем і болем увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю, забравши життя кожного п’ятого українця.


Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем, то ж наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму, адже, життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

22 червня 2020 року  голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, Голобський селищний голова Сергій Гарбарук та голова ветеранської організації Валентина Січкар поклали квіти до підніжжя Меморіала Слави, що в смт. Голоби , схиливши  голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі,  та вшанували хвилиною мовчання  усіх героїв,  які загинули зі зброєю в руках, захищаючи  наші кордони сьогодні.


Вічна пам'ять загиблим. Ми пам’ятаємо про Ваш подвиг.

 

« повернутися до списку новин