Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

На Ковельщині продовжується будівництво АЗПСМ

Переглядів: 331

Нещодавно голова Ковельської районної ради Андрій Броїло проінспектував хід  будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини в селах Тойкут та Зелена.


Як відомо, відповідно до реалізації Субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (далі – МБРР) проєкту Міністерства охорони здоров’я «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», до кінця 2020 року проєкти «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Садова,3 в с. Тойкут Ковельського району – нове будівництво» та «Реконструкція приміщень котелень під Зеленську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Ковельській, 43а в с. Зелена Ковельського району Волинської області» мають бути втілені в життя.

Технічне завдання таких проєктів передбачало  виконання земляних робіт, облаштування фундаментів, мурування стін з керамічної цегли, мурування перегородок, укладання панелей перекриття, монтаж сходів, облаштування покрівлі, встановлення, вікон, вітражів та дверей, внутрішнє опорядження, зовнішнє оздоблення, виконання сантехнічних робіт, встановлення силового електрообладнання, пожежної сигналізації, технологічного обладнання, виконання електромонтажних робіт, огородження, озеленення території тощо.

На сьогодні ми можемо спостерігати, що більшість із завдань уже виконано. З самого ранку та впродовж цілого дня на обох об’єктах  працюють будівельники, що дає віру в те, що все таки у 2020 році  на Ковельщині запрацює ще два  нові медичні заклади.

Зустрівшись з головою райради,  робітники охоче розповіли  про технології, які застосовують в ході роботи, кількість та якість  використаного будівельного матеріалу   та наступні кроки  будівництва амбулаторій. 

« повернутися до списку новин