Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Звернення керівництва району у зв’язку з Днем Чорнобильської трагедії

Переглядів: 69

Шановні жителі Ковельщини! Минуло 34 роки від того дня, коли Україну, Європу і світ спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка завдала непоправної шкоди здоров’ю людей та  довкіллю.


Її наслідки могли б бути ще більш катастрофічними, якби не подвиг простих громадян, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували людство від подальшого поширення радіації. 

У цей день ми вшановуємо пам’ять ліквідаторів наслідків аварії, які ціною власного життя, здоров'я протистояли радіаційній загрозі. Їхній подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу. Тож нехай прийдешні покоління завжди пам’ятають уроки Чорнобиля й з вдячністю цінують жертовність усіх, хто приборкав ядерного монстра. 

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, бажаємо Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку і щастя. Хай поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи! А над нашою Вітчизною завжди буде мирне, чисте небо, в оселях панують любов та добро.

З повагою,

голова районної ради Андрій Броїло

заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман

 

 

« повернутися до списку новин