Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Із професійним святом

Переглядів: 1053

9 серпня відзначають своє професійне свято працівники ветеринарної медицини, фахівці, від зусиль яких залежить не лише ветеринарне благополуччя в державі, а й здоров'я людей.


У переддень свята висловлюємо щиру вдячність усім землякам, які пов'язали своє життя і діяльність з ветмедициною, за   відданість гуманній, суспільно значимій справі, вагомий внесок у розвиток тваринницької галузі на Ковельщині, безкомпромісність в дотриманні законодавства у сфері епізоотичного благополуччя, активну просвітницьку роботу і, що дуже нині актуально – здійснення, в межах компетенції, дієвих заходів задля недопущення масового поширення серед населення краю коронавірусної інфекції.

Щире спасибі усім Вам за кваліфіковану, чуйну допомогу, яку надаєте для наших домашніх улюбленців, пропагуючи гуманне ставлення до тварин.

Від душі зичимо Вам міцного здоров'я, успіхів у нелегкій і надзвичайно потрібній праці, розуміння й підтримки від громади. Фінансового Вам благополуччя, родинного щастя, миру та здійснення мрій.

З повагою,

Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради

Роман Кульцман, заступник голови Ковельської районної державної адміністрації

 

« повернутися до списку новин