Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Голова районної ради Андрій Броїло провів погоджувальну нараду

Переглядів: 129

13 лютого  під головуванням Андрія Броїла, голови районної ради, відбулася погоджувальна нарада з головами депутатських фракцій Ковельської районної ради.  Під час  засідання присутні погодили графік засідань постійних комісій та питання, які будуть на них вноситися, а також обговорили питання використання коштів районного бюджету, які утворилися на початок року, як «вільні залишки». В ході роботи  заступник голови Ковельської РДА Роман Кульцман, начальник відділу фінансів Ковельської РДА Світлана Карпюк та головні розпорядники коштів районного бюджету доповідали присутнім про стан поточних справ у відповідній галузі, наголошуючи на необхідності спрямування на вирішення тих чи інших заходів відповідних  коштів районного бюджету. 


На засіданні погоджувальної наради були також присутніми Тойкутський сільський голова Віталій Грицюк та Зеленський сільський голова Оксана Паливода.  В свою чергу голова районної ради Андрій Броїло довів до відома присутніх інформацію про те, що на території цих сільських рад здійснюється будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини за кошти державного бюджету та Світового банку на умовах співфінансування. Тому місцевим бюджетам необхідно виконати свою частину  договірних   зобов’язань.

В обговоренні питань, що виносилися на засідання вищезазначеної наради взяли активну участь депутати райради Володимир Андросюк, В’ячеслав Шворак та заступник голови районної ради Олександр Пасенковський.

     

« повернутися до списку новин