Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Переглядів: 120

30 вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.


З цієї нагоди у читальній залі центральної районної бібліотеки  зібралися бібліотекарі та ветерани бібліотечної справи  Ковельського району.

Привітали зі святом  працівників бібліотечної галузі заступник голови районної ради Олександр Пасенковський та заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман.

Заступник голови Ковельської районної ради Олександр Пасенковський, у своєму вітальному виступі зазначив, що бібліотеки завжди були і залишаються символом культури суспільства, взірцем його духовності. Від імені голови Ковельської районної ради Андрія Броїла, депутатського корпусу райради та себе особисто подякував за наполегливу  творчу працю всім працівникам бібліотечних установ району, побажав бібліотекарям успіхів, натхнення і плідних звершень в роботі, міцного здоров'я і достатку, віри, надії, любові та мудрості.

За  багаторічну сумлінну працю, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності, значний особистий внесок у розбудову бібліотечної справи на Ковельщині   та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек подякою голови райдержадміністрації, голови районної ради була відзначена  Галина Божик,  директор Ковельської централізованої бібліотечної системи.

За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи на Ковельщині, активну просвітницьку діяльність та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відзначені подяками голови райдержадміністрації, голови районної ради Катерина Петрук, провідний бібліотекар з питань обробки та комплектування літератури Ковельської центральної районної бібліотеки, Валентина Терефельська, провідний бібліотекар Ковельської районної бібліотеки для дітей.

Щиросердечно вітали зі святом бібліотекарів начальник сектору культури райдержадміністрації Тетяна Матяшук, директор Ковельської централізованої бібліотечної системи Галина Божик, які подякувала присутнім за  вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, високий професіоналізм, а також з нагоди професійного свята кращим бібліотекарям району вручили грамоти.

Урочистості закінчились музичними привітаннями від працівників та аматорів сцени Ковельщини.

За матеріалами Ковельської РДА

« повернутися до списку новин