Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Шановні державні службовці!

Переглядів: 218

Від себе особисто та депутатського корпусу Ковельської районної ради вітаю Вас з професійним святом – Днем  державної служби.


Нехай Ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, Ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави! Адже,     державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

Міцного здоров’я Вам, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього рідного краю та України.

         Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою

Голова Ковельської районної ради Андрій Броїло

« повернутися до списку новин