Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Профілактика поширення коронавірусу: навчальний процес призупинено до 3 квітня

Переглядів: 95

Як уже повідомлялося, 11 березня Уряд затвердив ряд заходів, які необхідно вжити з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції в Україні. Саме таку стратегію –  спрацювати на випередження, прийняло керівництво країни в умовах світового розповсюдження COVID-19.


В першу чергу, це обмежувальні заходи, зокрема, призупинення навчального процесу у всіх типах закладів освіти: закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти незалежно від форми власності та сфери управління. Карантин триватиме від 12 березня до 3 квітня цього року. Терміни карантину можуть змінюватися в залежності від епідеміологічної ситуації.

Відтак, виконуючи Постанову Уряду, Міністерство освіти і науки України рекомендує відмовитись від проведення масових заходах освітнього, спортивного та мистецько-розважального характеру. Натомість, керівникам закладів освіти рекомендовано розробити заходи щодо організації проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій та відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації. 

Варто зауважити, що зазначені обмежувальні заходи співмірні поточній ситуації,  відповідають протоколам та інструкціям ВООЗ.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації

« повернутися до списку новин