Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Посадовці та народні обранці з робочим візитом на території Білашівської сільської ради

Переглядів: 167

Нещодавно  голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови Олександр Пасенковський , депутати Ковельської районної ради Володимир Андросюк та Георгій Корнієвський, заступник голови Ковельської РДА Роман Кульцман, начальник відділу освіти Ковельської РДА Ірина Ревейчук побували на території Білашівської сільської ради, де ознайомилися з тими проблемами, які є в населених пунктах цієї сільської ради та у їх жителів. 

В селі Білашів посадовці та народні обранці  побували в  місцевій школі – закладі загальної середньої освіти І-ІІ ст.  «БІЛАШІВСЬКА ГІМНАЗІЯ» Ковельської районної ради Ковельського району Волинської області,  провели спілкування з працівниками вищевказаного закладу, вислухали пропозиції та прохання.


Оглянувши приміщення  та класні кімнати гімназії депутати та посадовці дійшли згоди щодо необхідності реконструкції окремих кабінетів та кімнат під облаштування в них гімнастичного залу. Адже, на сьогоднішній день, школярі позбавлені можливості проводити заняття з фізкультури в холодну чи не сприятливу погоду, оскільки спортивного залу в цій школі немає. Окрім цього, в розмові з директором гімназії Майєю Кондратюк голова районної ради Андрій Броїло та присутні загострили увагу  на окремих адміністративних та господарських прорахунках у функціонуванні навчального закладу.

« повернутися до списку новин