Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Вітання голови Ковельської районної ради Андрія Броїла з нагоди Міжнародного дня музеїв

Переглядів: 127

Шановні працівники музеїв!

Від себе особисто та депутатського корпусу Ковельської районної ради, сердечно вітаю Вас, хранителів історико-культурної спадщини Ковельщини, з професійним святом – Міжнародним днем музеїв.


Музеї Ковельщини – цінна світлиця історичних пам`яток, а також місце духовного скарбу, хранителями якого є саме Ви. Завдяки вашій кропіткій діяльності, ми маємо можливість постійно пізнавати безмежну силу культури нашого краю.

Для всіх нас цей день – ще один чудовий привід висловити щиру повагу до Вашого  професіоналізму, чия робота лежить на стику минулого і сьогодення, тим самим визначаючи майбутнє. Вам не завжди буває легко, але тим цінніше ваші старання і ваші досягнення.

Цьогорічні події, пов’язані з карантинними обмеженнями, внесли свої корективи у роботу всіх установ, підприємств і організацій, в тому числі і тих, які  забезпечують соціокультурний та духовний розвиток людини. Але я впевнений, що з Божою поміччю ми всі разом надолужимо втрачене.

Зичу всім музейним працівникам Ковельщини здоров'я, благополуччя, добробуту та затишку у ваших домівках.

Нехай плоди Вашої діяльності завжди будуть цікавими для людей та сприятимуть зростанню культурної та патріотичної свідомості Ковельщини.

 

З повагою голова Ковельської районної ради Андрій БРОЇЛО

« повернутися до списку новин