Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

15 лютого народ України відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Переглядів: 76

 Цей день є даниною поваги до подвигу військових, яким довелося брати участь у збройних конфліктах, миротворчих місіях в різних куточках світу.

Найбільш драматичною сторінкою у цьому літописі стала війна в Афганістані, через горнило якої за офіційними даними пройшли понад 160 тисяч українців, загинуло більше 3 тисяч наших співвітчизників, 8 тисяч отримали поранення, чимало пропали безвісти.


Ковельщина, на жаль, зазнала непоправних втрат в афганській війні та інших збройних конфліктах. Вічна пам'ять усім полеглим і шана землякам, які з честю виконували й продовжують виконувати військовий обов’язок за межами держави, демонструючи вірність військовій присязі, мужність і героїзм. Низький уклін батькам й матерям, які виховали героїв.

Пишаємось тим, що воїни-інтернаціоналісти нашого краю беруть активну участь в державотворчих процесах, цінуємо їх чесну і безкомпромісну позицію в питаннях розбудови Збройних Сил, захисту незалежності і територіальної цілісності України. Дякуємо за досвід, який передаєте молодому поколінню та самовіддану працю задля гідного майбутнього нашої держави.

Бажаємо Вам і Вашим рідним чистого мирного неба, здоров’я, благополуччя в родинах, щастя і добра.

З повагою

голова районної ради Андрій Броїло

заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман

« повернутися до списку новин