Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

На Волині на час карантину Центри обслуговування платників не працюватимуть

Переглядів: 108

На Волині з вівторка 17 березня 2020 року, Центри обслуговування платників не працюватимуть у зв’язку зі спалахом та поширенням коронавірусу COVID-19.

Щоб убезпечити від інфікування працівників служби та платників податків у ДПС вживають всіх заходів для запобігання поширенню інфекції. Тож очікується, що Центри обслуговування платників не працюватимуть з клієнтами протягом двох наступних тижнів.


А листуватися з податковою службою чи спрямувати звернення можна засобами електронного зв’язку ( Ковельська ДПІ телефон 5-98-17, електронна пошта  vl.dpi306@tax.gov.ua ).

До послуг платників податків – Електронний кабінет та інші електроні сервіси, що допомагають  своєчасно формувати і надсилати звіти, а також виконувати податкові зобов’язання.

Звертаємо увагу, що отримати  кваліфікований електронний підпис можна   в будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

В Головному управлінні ДПС у Волинській області просять платників податків  з розумінням поставитися до ситуації та виконувати рекомендації МОЗ.

 

 

 

Начальник Ковельського управління

Головного управління ДПС у

Волинській області                                                                      Оксана ЛЕВЧУК

« повернутися до списку новин