Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Готуємося до нового навчального року

Переглядів: 129

Навчальні заклади району інтенсивно готуються до нового навчального року: і учні, і батьки, і вчителі сподіваються, що свято першого шкільного дзвоника відбудеться у всіх закладах освіти  у звичайному режимі. Звісно, що все залежить від того, на скільки стабілізується в країні епідемічна ситуація.


Та,  не дивлячись ні на що, а готувати навчальні заклади для приходу в них учнів  необхідно, саме тому, як проводяться ремонтні роботи в комунальних закладах освіти і нещодавно присвятили свій робочий  день  голова Ковельської районної ради Андрій Броїло та заступник голови районної ради Олександр Пасенковський. Зокрема, посадовці побували в закладах загальної середньої освіти «БІЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ», «ГІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ»,  « КОЛОДНИЦЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА».

Приємно відзначити, що і в с. Гішин  і с. Білин  директори шкіл разом з вчителями та технічними працівниками здійснюють косметичний ремонт.

Користуючись нагодою, голова Ковельської районної ради  мав можливість поцікавитися у освітян подальшою долею дітей, які навчалися  у випускних класах.

« повернутися до списку новин