Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Шановні працівники та ветерани Національної поліції Ковельщини!

Переглядів: 264

Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом!

Щодня і щохвилини Ви стоїте на варті громадського порядку, запобігаєте злочинам та правопорушенням. Не раз Вам доводилось ризикувати власним життям, виявляти справжній героїзм і відвагу.


Особлива вдячність правоохоронцям, які чесно і самовіддано виконували професійний обов’язок на Сході України, й усім, хто нині, в період пандемії коронавірусної хвороби, докладають зусиль задля недопущення масового розповсюдження небезпечного захворювання.

Чіткість і злагодженість Ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і стабільності в нашому районі, сталого розвитку країни.

Нехай і надалі завдяки Вашій гідній службі на Ковельщині та в Україні, панують порядок і спокій, а громадяни нашої держави відчувають себе у безпеці.

Прийміть щиру подяку за вашу службу – таку нелегку, напружену й водночас вкрай необхідну для суспільства. Нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті. Бажаємо Вам витримки й наснаги. Міцного здоров'я та родинного тепла Вам та Вашим близьким.

Із професійним святом Вас, шановні вартові Закону і порядку.

З повагою,

голова районної ради Андрій Броїло,

заступник голови райдержадміністрації   Роман Кульцман

 

« повернутися до списку новин