Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

День соціальної служби на базі Ковельського міськрайонного відділу філії Державноїустанови «Центр пробації»

Переглядів: 380

16 вересня 2020 року у рамках співпраці на базі Ковельського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» за участі психолога відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді комунальної установи центр надання соціальних послуг Аліни Тарасюк, старшого інспектора відділу пробації Олени Кузьмич, психолога відділу пробації Марини Муравчук  було проведено круглий стіл на тему «Моя підтримка на шляху до цілі» для  осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.


      Під час зустрічі психолог Аліна Юріївна  проінформувала, що відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надає такі послуги, як соціальний супровід, консультування, соціальну адаптацію, соціальну інтеграцію та реінтеграцію. Працівники відділу:

  • допомагають розвивати, формувати та підтримувати соціальні навички;
  • допомагають в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення;
  • допомагають у вирішенні власної складної життєвої ситуації;
  • надають інформацію з питань соціального захисту населення;
  • надають психологічну допомогу і здійснюють корекцію психологічного стану та поведінки в повсякденному житті.   

     Одним з напрямів діяльності відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  є соціально-профілактична робота щодо запобігання  негативним явищам та їх подолання, профілактика злочинності серед молоді.

     Співпраця уповноваженого органу з питань пробації  та відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спрямована не лише на запобігання вчиненню повторних злочинів суб’єктами пробації, а насамперед для допомоги у вирішенні їх життєвих проблем та негараздів заради повноцінного, і як наслідок, - законослухняного життя.

     Учасникам круглого столу було роздано інформаційну листівку з контактами відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді комунальної установи центр надання соціальних послуг.

 

 

Відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

комунальної установи центр

надання соціальних послуг.

« повернутися до списку новин