Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Дві волинські громади-члени АМУ – переможців конкурсу «Дієва громада»

Переглядів: 156

Днями Міністерство цифрової трансформації України презентувало результати конкурсу «Дієва громада». Цей Конкурс – перший етап оцінки цифрової трансформації територіальних громад задля написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів в Україні. Він організований Міністерством цифрової трансформації України у співпраці із Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP). У презентації взяв участь Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.


Дві волинські громади – муніципалітети-члени Асоціації міст України – перемогли у цьому всеукраїнському конкурсі. Луцьк отримав відзнаку у номінації «Інновації у сфері транспорту», а Зимнівська громада – «Інновації у сфері освіти».

Загалом, за рішенням експертної ради конкурсу «Дієва громада» визначили переможцями 39 громад та міст у 16-ти номінацій.

Нагадаємо, конкурс «Дієва громада» розпочався цьогоріч 15 вересня, а прийом заявок тривав до 11 жовтня. Загалом подали 700 заявок: як реалізованих проєктів, так і з числа проєктів, що лише планують до реалізації.

Історії успіхів громад-переможців у листопаді поширять для подальшого впровадження в регіонах, а до кінця року з'явиться портал «Дія цифрова громада» для територіальних громад, які запроваджують цифрову трансформацію.

Офіс реформ у Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України

« повернутися до списку новин