Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

6 вересня в Україні відзначається День підприємця.

Переглядів: 808

Вітання з Днем підприємця!6 вересня в Україні відзначається День підприємця. З цієї приємної нагоди щиросердечно вітаємо усіх жителів Ковельщини, які пов’язали своє життя і діяльність із малим та середнім бізнесом.


Бути підприємцем в умовах ринкової економіки – справа нелегка і відповідальна. Це не професія, а скоріше покликання, особлива місія ініціативних, креативних особистостей, здатних реалізовувати свій творчий потенціал, не зважаючи на фінансові ризики, примхливу кон’юнктуру ринку, часті форс-мажорні обставини.

Із року в рік бізнесмени краю конкретними справами доводять, що їхня діяльність є суспільно значимою та відповідальною. Переважна більшість із них зарекомендували себе сумлінними платниками податків, роботодавцями, меценатами. Тож висловлюємо вдячність усім винуватцям свята, високо цінуючи їх значний внесок у справу соціально-економічного розвитку краю.       Бажаємо Вам процвітання, чесних і надійних партнерів, сприяння з боку держави та успішного здійснення усіх задумів і починань.

А ще – розуміння, підтримки й любові від найрідніших людей, задля яких ви працюєте з повною самовіддачею, родинного благополуччя, миру, щастя й удачі.

З повагою,

Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради

Роман Кульцман, заступник голови Ковельської районної державної адміністрації

« повернутися до списку новин