Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Працівники відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ковельської районної ради провели профілактичну роботу з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

Переглядів: 155

20 жовтня працівники відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ковельської районної ради провели профілактичну роботу з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, проживаючих на території Білашівської, Любитівської сільських рад.


        Фахівці відділу перевірили протипожежний стан у оселях, відмітили наявні недоліки, які можуть привести до пожежі та рекомендували усунути їх в найкоротші терміни. Так, як у кожній родині проживають діти, батькам нагадано про те, що не можна залишити своїх дітей без нагляду, особливо з ввімкненою побутовою технікою. Розповіли про небезпеку чадного газу і зробили акцент на необхідності систематичності перевірки печей.

На згадку про зустріч залишили дітям та дорослим інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням основних правил безпеки та екстреного номеру Служби порятунку 101.

        Принагідно працівники відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ковельської районної ради нагадують основні правила пожежної безпеки для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах:

  • Будьте обережні при використанні відкритого вогню. Пам’ятайте: розкладати багаття у помешканні (навіть тимчасовому, замкнутому та нежитловому) категорично заборонено!
  • Не куріть у ліжку. Куріння у стані алкогольного сп’яніння – одна з основних причин виникнення пожеж та трагедій на них.
  • Не захаращуйте горища горючими матеріалами.
  • Подбайте про розміщення негорючого листа перед топковим отвором печі. Не перегрівайте пічне опалення. Не залишайте розпалені печі, ідучи з дому.
  • Не розпалюйте печі легкозаймистими речовинами. Не зберігайте у помешканні легкозаймисті рідини і вибухонебезпечні речовини.
  • Не використовуйте саморобні електрообігрівачі.
  • Пильнуйте за дітьми, не залишайте їх без нагляду, ховайте від них сірники та запальнички.

 

 

Відділ соціальних служб для

сім’ї, дітей та молоді.

« повернутися до списку новин