Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Про досягнення волинських громад у «Книзі успіхів» від АМУ

Переглядів: 98

Асоціація міст України презентує чергову збірку «КНИГА УСПІХІВ». У цей випуск увійшло близько 80 історій із яких три волинські. Видання підготовлене АМУ в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Видання - квртальна збірка прикладів успіхів громад у результаті децентралізації фінансів і повноважень. Публікація демонструє позитивний вплив реформ на життя людей та розвиток громад. Збірка буде корисною практикам місцевого самоврядування, медіа-спільноті та всім зацікавленим у темі реформування місцевого самоврядування.


«У цей випуск Книги успіхів увійшло близько 80 історій, які на конкретних прикладах доводять позитивний вплив реформи з децентралізації на життя громад та зростання їх добробуту. А отже, країна рухається у правильному напрямі, передаючи на рівень місцевого самоврядування більше повноважень та ресурсів. І цих досягнень у жодному випадку не можна втратити, адже спроможні громади – це запорука сильної держави», - Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

До речі, до цієї збірки потрапили і волинські історії про: модернізація системи центрального опалення у Луцьку в межах спільного проекту Луцької міськради та  Європейського банком реконструкції та розвитку;  завершення реалізації проєкту з освітлення вулиць у населених пунктах Самарівської ОТГ та медичні послуги у Прилісненській ОТГ, які стають ближними до людей.

Офіс реформ, Волинське регіональне відділення Асоціації міст України

http://www.auc.org.ua/novyna/knyga-uspihiv-asociaciya-mist-ukrayiny-prezentuye-chergovu-zbirku

« повернутися до списку новин