Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Відбулося засідання районної робочої групи для проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення

Переглядів: 131

28 серпня голова районної ради Андрій Броїло, начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська провели засідання районної робочої групи для проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення.


На сьогодні питання захисту прав власників землі, раціональне використання земель сільськогосподарського призначення, сплата земельного податку, наповнення бюджетів є актуальним, тому питання проведення аудиту земель є одним з пріоритетних та важливих. Це дозволить отримати прозору картину щодо її використання та стану надходжень податків, а це додаткові надходження для бюджетів усіх рівнів.

З  метою організації ефективного використання земель та уникнення їх використання із порушенням земельного законодавства, в Ковельському районі протягом червня-серпня 2020 року проведено аудит земель сільськогосподарського призначення. 

За результатами засідання робочою групою були сформовані пропозиції щодо ефективного використання сільськогосподарських угідь, що не використовуються або використовуються без правовстановлюючих документів а також підготовлено обґрунтований висновок за результатами проведеного аудиту, що протокольно зафіксовано.

 

« повернутися до списку новин