Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Дорогі жителі Ковельщини!

Переглядів: 114

Сердечно вітаємо усіх Вас із благословенним святом – Днем Святої Трійці, або, як називають його в народі – зеленими святами!


Це свято символізує триєдину Божу сутність і несе в собі особливий глибокий духовний зміст. Згідно з переказами, від цього дня учні Христа понесли звістку про його вчення усім народам, прославляючи Боже слово, святість, могутність і премудрість Христа. 

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса. Народні обряди, які супроводжують Трійцю зеленими барвами, показують оновлення світу, зміцнюють волелюбний дух нашого народу, вселяють надію на краще майбутнє.

В цей світлий день люди приносять додому освячене в церквах духмяне зілля, а разом з ним — мир і Боже благословення, людські серця наповнюються добром, любов’ю і всепрощенням.

Тож нехай   Свята Трійця  і надалі приносить Вам радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому. Здоров'я всім, злагоди в міцних родинах, а нашій державі — єдності, миру і розквіту! 

З повагою,

голова районної ради Андрій Броїло

заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман

« повернутися до списку новин