Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Відбулося засідання двох постійних комісій Ковельської районної ради

Переглядів: 72

Сьогодні, в приміщенні Централізованої бібліотечної системи, під головуванням депутатів районної ради  Георгія Корнієвського та Олександра Титомира відбулося засідання двох постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи  та бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.


У роботі комісій взяли участь голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, начальник відділу освіти Ковельської РДА Ірина Ревейчук, заступник начальника відділу фінансів Ковельської РДА Наталія Гайдучик. Депутати – члени комісії розглянули проєкти рішень  з питань, які пропонуються на розгляд позачергової 33 сесії районної ради.

 Після обговорення питань депутатами було запропоновано внести зміни та доповнення до проєктів рішень, які розглядалися профільними комісіями і внести їх на затвердження позачергової сесії районної ради.

« повернутися до списку новин