Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

На Великодні свята в області продовжують діяти обмежувальні заходи

Переглядів: 96

Обласна державна адміністрація просить максимально обмежити пересування волинян на прийдешні вихідні, від 13.00 год. суботи, 18 квітня, до 6.00 ранку вівторка, 21 квітня.


Таку інформацію за дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка озвучила заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак під час онлайн-брифінгу 15 квітня 2020 року.

Як повідомила заступниця очільника області, впровадження додаткових обмежувальних заходів на Волині дали результат. Адже побувавши минулими вихідними у кількох районах області, Юрій Погуляйко та Тетяна Щербак бачили спорожнілі вулиці населених пунктів.

«Я дякую волинянам, що вони дослухалися до прохання голови  облдержадміністрації та залишалися на вихідні вдома, – сказала заступниця голови облдержадміністрації.

Однак, говорити про значне покращення ситуації в країні та області поки що рано. Відтак, на Великодні свята в області продовжують діяти обмежувальні заходи.

«Розумію почуття наших вірян, які зараз приймають рішення, чи йти їм до храму на Великдень,  – зауважила Тетяна Щербак. – Ми вас дуже просимо прийняти виважене рішення і залишитися вдома, адже в першу чергу віра у наших серцях, у наших душах».

Як зауважила заступниця очільника області, відзначення свято Пасхи вдома – це щось нове для нас, однак, перебуваючи у своїх домівках поруч з рідними та слухаючи богослужіння онлайн, ми так само можемо наповнитися позитивними емоціями, які несе це велике світле свято Воскресіння Христового.

«Незважаючи на те, що я так само, як і всі ви, звикла ходити на Великдень до церкви, цьогоріч я утримаюсь від традиційного відзначення та буду зустрічати його вдома онлайн», – резюмувала Тетяна Щербак та побажала волинянам гарно відсвяткувати та залишатися здоровими. 

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації

 

« повернутися до списку новин