Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Відбулася 33 позачергова сесія Ковельської районної ради сьомого скликання

Переглядів: 169

Сьогодні, 10 квітня 2020 року, під головування Андрія Броїла, голови Ковельської районної ради,  відбулася 33 позачергова сесія Ковельської районної ради сьомого скликання.


20 народних обранців, що були присутні на сесійному засіданні, погодили наступні питання порядку денного:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 липня 2016 року №7/18 «Про Комплексну програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Ковельському районі на 2016-2020 роки».

Інформував:  Кульцман      Р.Я. - заступник голови райдержадміністрації.

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 липня 2016 року №7/19 «Про Порядок надання і використання коштів районного бюджету на фінансування Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Ковельському районі на 2016-2020 роки»

Інформувала:  Гайдучик Н.А. - заступник   начальника відділу фінансів райдержадміністрації.

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року №30/19 «Про районний бюджет на 2020 рік».

Інформувала: Гайдучик Н.А. - заступник начальника відділу фінансів райдержадміністрації.

  1. Про внесення змін до Регламенту Ковельської районної ради сьомого скликання затвердженого рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року №2/10.

Інформував:  Клімчук В.І. – консультант голови районної ради з питань юридичного забезпечення.

  1. Про Звернення Ковельської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо встановлення контролю за цінами на товари продовольчої групи.

Інформував: Клімчук В.І. – консультант голови районної ради з питань юридичного забезпечення.

  1. Різне.

 

Відповідно до пункту 14.6 статті 14 Регламенту Ковельської районної ради сьомого скликання на початку сесійного засідання головуючий на сесії Андрій Броїло оголосив про розгляд  депутатських запитів і  запитань. Цим правом скористалися депутати райради Олександр Титомир, Анатолій Корнійчук, Володимир Андросюк, Ольга Чепенюк.

 

В ході роботи  депутати райради ухвалили відповідні рішення.

З протоколами поіменного голосування 33 позачергової сесії Ковельської районної ради сьомого скликання можна ознайомитися за посиланням:  https://kovelska-rayrada.gov.ua/news/11-16-28-10-04-2020/

« повернутися до списку новин