Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

«Виклик стрибка»

Переглядів: 129

Відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді комунальної установи центр надання соціальних послуг Ковельської районної ради повідомляє, що на даний час в Україні шириться та набуває популярності серед школярів чергова небезпечна гра «Виклик стрибка», результат якої приводить її учасників до каліцтва чи смерті. Ця гра розповсюджується в соцмережах, як попередні небезпечні ігри такі як «Синій кит», «Тихій дім», «Розбуди мене о 4.20».


          Суть гри в тому, що наївній дитині пропонують просто пострибати, а під час стрибку їй підсікають ноги. Така гра вже призвела до неодноразових травм голови та дитячих смертей. Нещодавно вірусна розвага прийшла  й до українських шкіл, а завдяки соціальним мережам, швидко поширюється.

           Звертаємо увагу батьків на пошук індивідуального підходу до кожної дитини, вагомої участі у її житті: підтримки захоплень, проведення спільного дозвілля без використання Інтернету та гаджетів; збереження довіри у стосунках для того, щоб дитина бачила в батьках джерело підтримки та допомоги.

 

          Відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді комунальної установи центр надання соціальних послуг Ковельської районної ради

« повернутися до списку новин