Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

УРЯД ПРОДОВЖИВ КАРАНТИН ДО 11 ТРАВНЯ

Переглядів: 69

22 квітня 2020 року Кабінет Міністрів України продовжив карантин до 11 травня 2020 року, написав у Телеграмі Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

При ухваленні рішення уряд спирався на моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ, які свідчать, що пік захворюваності може настати на початку травня, зазначив він.


«Водночас у нас є чіткий план виходу з карантину. Він складається з 5 етапів. Стартову точку цього плану ми називаємо «День К». Для його початку є дві умови. По-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%», – написав Шмигаль.

«За нашими розрахунками, «День К» має настати 12 травня. Також у нас є важливі завдання до цього часу, над якими ми працюємо: поступово збільшуємо кількість тестувань, покращуємо забезпечення лікарень та медиків, запроваджуємо систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативу обсервації та розроблюємо нові соціальні стандарти. Це насамперед носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція», – додав він.

Нагадаємо, з 12 березня 2020 року в Україні запроваджено карантин для боротьби з поширенням коронавірусу.

Джерело: https://ukrainepravo.com/news/ukraine/-uryad-prodovzhyv-karantyn-do-11-travnya/

« повернутися до списку новин