Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Вітання голови Ковельської районної ради Андрія Броїла з Днем прикордонника

Переглядів: 66

Шановні охоронці державних рубежів!
Дорогі ветерани-прикордонники!


Від себе особисто та усіх депутатів районної ради прийміть  сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника!

Відвагу, мужність і бойове братерство Ви демонструєте щодня, щогодини, щомиті, особливо в умовах військової агресії з боку Російської Федерації.


Цього святкового дня хочу висловити глибоку вдячність ветеранам прикордонної служби та усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.Упевнений, що вірний традиціям особовий склад прикордонної служби й надалі робитиме все необхідне для надійної охорони державних рубежів.
 

Бажаю Вам і Вашим родинам миру, добра, щастя, здоров’я, оптимізму, наснаги, успіхів у службі та гордості за свою професію, за почесну і нелегку місію, яку ви здійснюєте в державі.

Тим, хто виконує службово-бойові завдання із захисту державного кордону на сході України сьогодні, бажаю усім повернутися додому з миром і неушкодженими. Переконаний, що ви й надалі залишатиметеся взірцем патріотизму, бойового духу та відданого служіння Батьківщині.

З повагою

Голова Ковельської районної ради  Андрій Броїло

« повернутися до списку новин