Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

В селі Тойкут Ковельського району зводять амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Переглядів: 191

За кошти субвенції з державного бюджету на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості в селі Тойкут Ковельського району в грудні 2019-го року розпочали будівництво амбулаторії ЗПСМ. Хід будівельних робіт днями оглянув голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.


Як розповіли очільнику області представники місцевої влади, будівництво розпочалося у грудні 2019-го року. Роботи тривали дуже активно, тож саме тому вдалося так швидко звести об’єкт, будівельна готовність якого на сьогодні вже близько 90-та відсотків.

«Проживає у нас на території сільської ради 1300 чоловік. Поруч є старенький фельдшерсько-акушерський, який закриємо, як добудуємо амбулаторію, яка обслуговуватиме усю сільську раду. Гадаю, що завершать роботи влітку. Сільський бюджет долучався до цього також. Ми спочатку виготовили документацію – 150 тис. грн дала сільська рада і 140 тис. грн дав район. Ще 10 відсотків від загальної суми ми дали на співфінансування.  Амбулаторія дуже потрібна, адже це новий об’єкт та нові робочі місця» - відзначив  Тойкутівський сільській голова Віталій Грицюк.

Загальна кошторисна вартість 9 млн 468 тис. гривень. Слід зауважити, що за проектом в амбулаторії передбачено житло для сімейного лікаря. Очікувана дата введення в експлуатацію – вересень 2020 року.

«Дуже масштабна робота проведена за такий невеликий період часу. Ви молодці. Приємно знати, що незабаром до місцеві жителі зможуть відвідувати новий сучасний медзаклад», - сказав Юрій Погуляйко, оглянувши об’єкт.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації

 

« повернутися до списку новин