Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Привітали добровольців Ковельщини

Переглядів: 60

 

14 березня ми відзначаємо День українського добровольця – дату, покликану навіки закарбувати в народній пам’яті героїзм тисяч українських синів і дочок, які у 2014 році стали на захист рідної землі, територіальної цілісності та незалежності своєї країни за покликом серця, не чекаючи наказів, не маючи іноді навіть зброї та необхідних знань і вмінь. Нині більшість добровольців уже у складі Збройних сил України продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.


Напередодні цього свята, 13 березня, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло та заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман зустрілися з добровольцями, які проживають на території району. Андрій Петрович, звертаючись до присутніх,  висловив вдячність всім добровольцям, які різні за професіями, віком і віросповіданням, але єднало їх щире прагнення захищати територіальну цілісність держави .

«Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску добровольців у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності України. Адже саме добровольчі підрозділи були на війні з перших днів, і саме завдяки їм вдалося зупинити розповзання агресії по всій країні. Вони не лише зупинили ворога, але і показали йому, що українці вміють воювати і захищати»  – сказав керівник райради.

За особисту мужність, самовідданість, патріотизм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, активну громадянську позицію та з нагоди Дня українського добровольця керівники району нагородили почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації бійців 8-го окремого батальйону "Аратта"  Української добровольчої армії Тараса Данилюка та Павла Оніжука.

 

 

« повернутися до списку новин