Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Дорогі захисники ! Шановні жителі Ковельщини!

Переглядів: 61

Прийміть щирі вітання зі святом, яке втілює доблесть і героїзм нашого народу – Днем українського добровольця. В цей день ми вшановуємо всіх, хто ставши до лав добровольців, піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави. Першими на Схід в 2014 році вирушили саме добровольчі формування. Завдяки їхньому патріотизму, мужності та жертовності вдалося не допустити швидкого просування ворога по нашій землі.


Сьогодні велика частина добровольців продовжує захищати Батьківщину вже у лавах Української Армії. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками вони вкотре доводять, що неможливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Ці важкі для нашої країни роки загартували українців та об’єднали вірою у непереможний народ і єдність нації заради майбутніх поколінь.

Дякуємо кожному з Вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконував і сьогодні виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам.

Ми схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони завжди залишаться в наших серцях. Вічна їм пам'ять!

Бажаємо вам міцного здоров’я, незламного духу, добробуту, Божого благословення та миру на рідній землі.

З повагою,

голова районної ради Андрій Броїло

заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман

« повернутися до списку новин