Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Вітання голови районної ради Андрія Броїла з нагоди Дня філолога

Переглядів: 142

Шановні філологи Ковельщини!

25 травня знавці мови відзначають своє професійне свято –День філолога. Цього дня вітаю  всіх, кого надихає любов до Слова: викладачів, студентів, учителів, учнів, редакторів.


Адже, День філолога – свято не лише тих, для кого ця наука є покликанням, професією чи діяльністю, але й усіх, хто любить Слово та розуміє його важливість; усіх, хто вивчає мову і навчає мови інших.

Мистецтво володіння словом завжди  було виразною ознакою розуму та освіченості. Історія та культура кожної нації, родини, людини зберігається у слові, передається і твориться в ньому. Слово є надзвичайно сильною  зброєю і водночас найбільшою надією, порятунком і розрадою. Тому той, хто опанував мистецтвом слова, зробив його своїм професійним інструментом – отримав більше, ніж фах. Таких людей ми називаємо філологами.

Бажаю  Вам успіхів, здоров’я, радості, щастя,  реалізації всього задуманого, творчого натхнення й Божого благословення у вашій нелегкій і високій справі.  Нехай Ваша робота і Ваші зусилля відкривають для нас нові горизонти, служать зразковим прикладом глибоких пізнань для нас і наших нащадків, збагачують і надають особливу яскравість для всього нашого суспільного життя!

З повагою голова Ковельської районної ради   Андрій БРОЇЛО

« повернутися до списку новин