Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Відвідали ветеранів війни

Переглядів: 56

28 жовтня  Україна відзначає важливу дату у своїй історії — День визволення від фашистських загарбників, національне свято, пов'язане з вигнанням військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.


У День визволення України від фашистських загарбників, як і під час травневих свят, відбувається вшанування ветеранів, а також тих, хто віддав життя, виганяючи нацистів за межі України в лавах Червоної чи Української повстанської армії. Меморіальні заходи, зокрема, проводять біля могил Невідомого солдата. Проте епідемії коронавіруса   на сьогодні не дозволяє всім разом зустрітися.

Тож нещодавно голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник голови райради Олександр Пасенковський  та голова ветеранської організації Валентина Січкар відвідали учасників ВВВ Флора Романюка (с. Будище) та Якова Чуля (с. Ворона), який на днях відсвяткував свій День Народження.

В розмові з ветеранами Андрій Броїло  зазначив, що всі ми пам’ятаємо про  героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні. 

« повернутися до списку новин