Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Шановні жителі Ковельщини!

Переглядів: 187

Відповідно до Указу Президента України  від 23 серпня 2019 року №621, 29 серпня встановлено Днем пам'яті захисників України.


Це день пошани і увічнення  героїзму всіх військовослужбовців, учасників добровольчих формувань, тих, хто відстоював незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

На жаль, жодна війна не обходиться без втрат. Багато співвітчизників й, зокрема, наших земляків повернулися додому з пораненнями, набули інвалідності. Тисячі героїв назавжди залишились у тій війні. Неможливо змиритися з несправедливою долею, якої зазнали молоді, сповнені сил та патріотизму, без сумніву, кращі сини і доньки України.

Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих героїв, які віддали життя, захищаючи нашу державу.  Ми також не маємо права забувати про їх осиротілі родини, про бойових побратимів, які вижили і потребують нашої з вами уваги та допомоги. Дякуємо волонтерам, керівникам підприємств, організацій, органам місцевого самоврядування та громадськості краю за небайдужість та активну позицію.

Схиляємо голови перед подвигом захисників нашої держави. Гідною подякою усім загиблим та живим героям має постати вільна, мирна, економічно міцна, квітуча Україна.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою

голова районної ради Андрій Броїло,

заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман

« повернутися до списку новин