Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

"Волиньгаз" ввів карантин на підприємстві та переходить в режим онлайн

Переглядів: 100

У будь-якій ситуації «Волиньгаз» несе відповідальність за свою діяльність – доставку газу клієнтам. Адже це життєво необхідний ресурс, який постачається безперебійно всім споживачам.


Ми розуміємо, що всі клієнти стикнулись з певними обмеженнями. Як соціально відповідальний бізнес, компанія ввела мораторій на відключення споживачів від газопостачання, окрім випадків несанкціонованого втручання.

Турбуючись про здоров’я та безпеку споживачів і працівників, «Волиньгаз» тимчасово обмежив роботу Центрів обслуговування клієнтів. Разом з тим, нагадуємо, що передати показання, оплатити за доставку та газ, а також вирішити інші газові питання можна за допомогою онлайн-сервісів:

– особистий кабінет на сайті 104.ua

– мобільний додаток 104Mobile для Android

– мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone

– чат-бот «7104ua» у Viber

 

SMS на номер 7104


– контакт-центр: +38 (067) 33 39 104, (0332) 280 104

Звертаємо увагу, всі бригади аварійно-диспетчерської служби працюють в надзвичайному режимі - як медична служба та служба порятунку. Наші бригади чергують цілодобово і оперативно виїжджають на виклики та локалізовують аварійні ситуації, здійснюють оперативні ремонти! А за телефоном 104 цілодобово приймаються дзвінки.

Здійснюється цілодобовий моніторинг тиску газу в газорозподільних мережах. Співробітники «Волиньгазу» розуміють важливість надійності та безперервності доставки газу всім споживачам

 

« повернутися до списку новин