Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Вітання голови Ковельської районної ради Андрія Броїла з третьою  річницею створення Колодяжненської об'єднаної територіальної громади

Переглядів: 175

Шановний  Віталію Леонтійовичу,

 депутати, працівники
Колодяжненської сільської ради ,
мешканці об’єднаної територіальної громади!


Від себе особисто та депутатського корпусу Ковельської районної ради прийміть щирі вітання з третьою  річницею створення Вашої об’єднаної територіальної громади.


Час швидко спливає.  Є впевненість, що Колодяжненська  об’єднана територіальна громада, відзначаючи свою вже третю річницю створення, сповнена надій та оптимізму на успішний розвиток, розбудову, благоустрій населених пунктів та забезпечення зручних і комфортних умов проживання для всіх жителів громади.

В нелегкий для України час, коли ще триває неоголошена російсько – українська війна та в період пандемії, закликаю Вас всіх до згуртованості для спільної праці на благо громади, бо лише спільними зусиллями можна подолати труднощі на шляху до зростання. Адже, успіх однієї громади – успіх всієї Ковельщини.


Хай щастя, любов та достаток живуть у кожній вулиці, у кожному домі і в кожній родині! Щедрої вам долі на добро, злагоду і благополуччя розвитку Вашій громаді!

З повагою,

Голова Ковельської районної ради        Андрій БРОЇЛО

« повернутися до списку новин