Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Працівників Комунальної установи «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» привітали з

Переглядів: 78

Сьогодні, на передодні Дня працівника соціальної сфери,  голова Ковельської районної ради Андрій Броїло привітав колектив Комунальної установи «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», що розташована у Ковелі, на чолі з директоркою Галиною Йовик. В своїй промові Андрій Петрович зазначив, що  всі хто працює у соціальній сфері - справжні трудівники. Адже, соціальний працівник – це професія серця й доброї душі. Голова райради висловив вдячність всім, хто обрав таку потрібну професію, хоч вона не легка і водночас благородна й важлива. Андрій Броїло побажав всім здоров’я, тепла, родинного затишку, миру й наснаги.


Під час урочистостей, окремі працівники Комунальної установи «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» були нагороджені Почесними  Грамотами та Подяками Ковельської районної ради та Ковельської райдержадміністрації.

В свою чергу дітки, що перебувають у вищезазначеному Центрі, влаштували осіннє свято з піснями та привітаннями для своїх вихователів.

« повернутися до списку новин