Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Про Перспективний план територіальних громад Волинської області йшлося в розмові голови райради з новообраним Сошичненським сільським головою

Переглядів: 176

Нещодавно з робочим візитом  в голови районної ради Андрія Броїла побувала новообраний Сошичненський сільський голова Світлана Сидорук із сусіднього Камінь – Каширського району. Основною ціллю візиту Світлани Макарівни до голови ради було питання обговорення  Перспективного  плану територіальних громад Волинської області. Зокрема, йшлося про те, що новостворену Сошичненську ОТГ   можна  розширити завдяки приєднанню до неї Тойкутської та Доротищенської сільських рад Ковельського району.  Однак, голова районної ради Андрій Броїло, і як посадовець, і як житель Доротищенської сільської ради, навів ряд беззаперечних, на його думку, аргументів, які вказують на те, що таке об’єднання  буде мало ефективним.


Наводилися  фінансові, економічні та демографічні показники. Окрім цього, очільник районної ради зазначив той факт, що 13 лютого 2019 року Кабінет Міністрів України вніс зміни   до Перспективного  плану територіальних громад Волинської області. Зазначеними  змінами уточнено склад об’єднаних громад Ковельського району, згідно з якими Доротищенська, Тойкутська, Зеленська та Білинська сільські ради мають бути у складі Ковельської міської громади. Разом з тим, на громадських слуханнях, які порівняно недавно відбулися в селах Тойкут, Доротище, Гішин,  мешканці цих населених пунктів майже  одноголосно визначилися  з позицією щодо приєднання до міста обласного значення Ковель на перевагу від Дубівської та Колодяжненської громад Ковельського району, Сереховичівської ОТГ Старовижівського району та Сошичненської ОТГ Камінь – Каширського району. В обговоренні цього питання взяла участь депутат  Волинської обласної ради Галина Йовик.

В ході зустрічі, посадовці обговорили також перспективи створення на Волині укрупнених районів, діяльніть Госпітальних округів тощо. 

« повернутися до списку новин