Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Волинських педагогів запрошують на педагогічний форум «Інклюзія у початковій мистецькій освіті ARTS FOR HEARTS»

Переглядів: 135

27 квітня на базі Київської дитячої школи мистецтв № 5 ім. Л. Ревуцького, що знаходиться за адресою: м.Київ, вулиця Борщагівська, 14, з 11:00 до 17:00 відбудеться Всеукраїнський проект – педагогічний форум «Інклюзія у початковій мистецькій освіті ARTS FOR HEARTS».

В галузі початкової мистецбької освіти запропонований проект буде логічним продовженням інноваційного Всеукраїнського проекту «Педагогічний марафон розвитку інклюзивної початкової мистецьокої освіти в Україні «ARTS FOR HEARTS Одеса-Харків-Львів-Дніпро 2019-2020», що був успішно реалізований.


Проект націлено на соціальні зміни в сприйнятті людей з інвалідністю, промоцію прийнятих законів та публічних політик, розповсюдження кращих практик.

Всеукраїнський педагогічний форум надасть можливість створення комунікаційної платформи для налагодження тривалого партнерства по розвитку інклюзивної освіти та мистецтва в Україні та стане підґрунтям формування позитивного ставлення суспільства, викладацько-учнівської спільноти, узагальнення та систематизація ефективного досвіду. Під час форуму відбудуться панельна дискусія «Мистецька освіта без перепон», конференція «Досвід, практика, реалізація».

Співорганізатори: ГО «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти», ГО «Українська ланка Європейської Асоціації Викладачів-Струнників» (ESTA Україна), Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти та Харківська дитяча школа мистецтв №5 імені І. О. Дунаєвського.

Спікерами форуму будуть представники центральних органів управління та органів місцевого самоврядування, народні депутати, психологи, працівники інклюзивно-ресурсних центрів, викладачі закладів післядипломної освіти, викладачі-практики, запрошені викладачі-практики мистецьких шкіл для дітей з особливими освітніми потребами за кордону.

Запрошуємо до участі керівників та викладачів, що працюють з учнями з особливими освітніми потребами, батьків «особливих» дітей, а також усіх зацікавлених осіб в розвитку вітчизняної інклюзивної освіти. Свою присутність необхідно підтвердити під час реєстрації на захід.

Реєстраційна форма: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyqbZncsHReeeddPcnpeMgsqEGLQMvMpIeUCbdantYM8Lc5Q/viewform

Волинська ОДА

« повернутися до списку новин