Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Голова районної ради зустрівся з депутатом Поворської ОТГ

Переглядів: 118

Сьогодні до голови Ковельської районної ради Андрія Броїла завітав представник Поворської громади – голова постійної комісії з питань бюджету  Микола Рибак. В свій час Микола Сидорович працював  у Ковельській райраді, адже обирався  депутатом  VI – VII скликання райради. Але згодом, під час проведення перших виборів до Поворської ОТГ був обраний депутатом об’єднаної громади.  


Тож по добрій традиції народний обранець розповів голові ради про те чим живе громада, на території якої  він проживає, а також поділився тими планами та ідеями, які найближчим часом планує втілити в життя.  Вцілому, багато обговорили питань, за якими стояли занепокоєння про завтрашній день, переживання і біль через невирішені проблеми сьогодення, надія на порозуміння та готовність влади почути проблеми простих людей, дослухатись і змінити на краще.

В свою чергу Андрій Петрович  відверто спілкуючись з Миколою Сидоровичем, висловив   свою чітку позицію з принципових питань діяльності місцевих органів влади. В підсумку,  голова районної ради  подякував за  дружній візит Миколі Рибаку та запевнив, що буде всіляко допомагати у вирішенні тих питань, які належить до компетенції органів місцевого самоврядування.

 

« повернутися до списку новин