Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Переглядів: 91

У перший день жовтня,  в нашій державі відзначаються День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку. Ця традиція - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова  ветеранам війни і праці, батькам, матерям, дідусям і бабусям, і всім землякам, за плечима яких великий і гідний життєвий шлях. А ще – подякувати за внесок у розвиток країни і рідної Ковельщини, за багаторічну самовіддану працю, мудрість і добро. 


Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі, захищати рідну землю та бути достойними свого краю і держави.

У цей день прийміть, шановні ветерани, наші щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нинішнього і майбутніх поколінь. Притаманні Вам працьовитість, жертовність, шанобливе ставлення до людей – незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, добра, радості, щасливого довголіття, миру в Україні та спокою у Ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі Ваші серця довіку зігрівають любов дітей, онуків, правнуків, шана земляків, визнання держави.

Низький уклін Вам, дорогі ветерани. 

З повагою

голова районної ради Андрій Броїло

заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман

« повернутися до списку новин